Dla mediów

Najbardziej wydajna lampa LED na świecie – dzieło specjalistów OSRAM - 03-04-2014

Polacy mają podstawową wiedzę o źródłach światła i zamiennikach tradycyjnych żarówek, a lampy LED są postrzegane jako najbardziej energooszczędne i trwałe rozwiązanie. Jednak w większości naszych domów wciąż świecą klasyczne żarówki. Tak wynika z badania, przeprowadzonego w kwietniu przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia na zlecenie firmy OSRAM.

Specjalna promocja OSRAM z okazji targów Light+Building - 31.03.2014

Z okazji targów Light+Building, największego na świecie wydarzenia w branży oświetleniowej i budowlanej, firma OSRAM uruchamia specjalną, europejską promocję na swoje lampy LED.

Nowe oprawy LED firmy OSRAM do oświetlenia zewnętrznego - 13.03.2014

Firma OSRAM poszerzyła linię produktów LED – Noxlite, dedykowanych do zastosowań zewnętrznych. Do portfolio dołączyły oprawy Noxlite HP Floodlight o mocach 23 i 40 W.

Technologia LED w pigułce

Jak w prosty sposób rozpoznać dobre lampy LED, na co zwracać uwagę przy ich wyborze, czy są bezpieczne dla naszego zdrowia? Te i wiele innych porad można znaleźć na nowej stronie internetowejfirmy OSRAM, poświęconej oświetleniu LED.

Kelwiny, lumeny, moc, a może trwałość? Jak czytać etykiety i na co zwracać uwagę przy zakupie lamp LED? - 13.03.2014

Decydując się na zakup oświetlenia LED stajemy przed dylematem, w jaki sposób dobrać produkt o odpowiednich parametrach, czym kierować się przy jego wyborze i jak jego właściwości będą pokrywać się z tradycyjnymi żarówkami (do których wciąż, mimo wycofania ich z rynku, jesteśmy bardzo przywiązani).

Lampy LED – tak, ale tylko dobrej jakości - 22-10-2013

Jak wynika z badań, przeprowadzonych przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia na zlecenie firmy OSRAM w kwietniu 2013 roku, lampy LED są postrzegane jako najbardziej energooszczędne i trwałe źródło światła. Jakie wybrać, aby zapewniały nie tylko odpowiedni komfort oświetlenia, lecz także były bezpieczne dla naszego zdrowia?

Wygraj z OSRAM magiczny weekend w Disneylandzie - 17-10-2013

Czy jest ktoś, kto nie chciałby wyjechać do Disneylandu®? Teraz spełnienie tego marzenia jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wystarczy wziąć udział w promocji firmy OSRAM i kupić lampę LED lub świetlówkę kompaktową tego producenta, by mieć szansę na wyjazd do najbardziej „bajkowego” miejsca w Europie.

Światło od OSRAM pomaga łagodzić ból - 30-09-2013

Centrum Interdyscyplinarnej Terapii Bólu jednej z monachijskich klinik to pierwszy na świecie ośrodek specjalizujący się w walce z bólem, wykorzystujący w swoim programie terapeutycznym biologiczne właściwości światła. Firma OSRAM zaprojektowała specjalne rozwiązanie oświetleniowe dla tego typu terapii. 

Oszczędzaj oczy, nie pieniądze – wybierz markowe lampy LED - 24-09-2013

Większość, bo blisko 70 proc. Polaków, dokonując zakupu źródeł światła kieruje się ceną – tak wynika z badania przeprowadzonego w kwietniu 2013 r. przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia na zlecenie firmy OSRAM. Niestety wiele tanich produktów, w tym m.in. źródeł LED, może być groźnych dla naszego zdrowia. 

Większy wybór i niższe ceny lamp LED firmy OSRAM - 31-07-2013

Firma OSRAM poszerza gamę lamp LED, która obejmuje teraz ponad 60 różnych typów. W nowej gamie są zamienniki tradycyjnych żarówek o mocy od 15 do 60 W oraz żarówek halogenowych od 20 do 50 W. Producent obniżył także ceny swoich lamp LED.

Elektryczne źródła światła – teoria nie idzie w parze z praktyką - 24-06-2013

Polacy mają podstawową wiedzę o źródłach światła i zamiennikach tradycyjnych żarówek, a lampy LED są postrzegane jako najbardziej energooszczędne i trwałe rozwiązanie. Jednak w większości naszych domów wciąż świecą klasyczne żarówki. Tak wynika z badania, przeprowadzonego w kwietniu przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia na zlecenie firmy OSRAM.

Jak rozpoznać dobre LED

Poznaj oświetlenie LED firmy OSRAM

Sprawdź gdzie kupić

© 2016, OSRAM GmbH. Wszystkie prawa zastrzeżone.